Personal

Senast uppdaterad den 4 november 2016

Behöver du komma i kontakt med oss, eller är du bara nyfiken på vilka vi är som jobbar på Kulturskolan? Här finns kontaktuppgifter.

Anders Sjökvist

Cello

0705 48 31 49

anders.sjokvist@mark.se

Andrea Björklund

Sång

0736 19 93 99

andrea.bjorklund@mark.se

 

Antonio Tafuri
Flöjt, Gitarr
0767 84 98 41
antonio.tafuri@mark.se


Arne Bäckvall
Bleckblås
0767 84 98 42
arne.backvall@mark.se 


Christer Nordahl
Piano, Musikteori
0767 84 98 43
christer.nordahl@mark.se


Elina Wadman
Teater
0767 84 98 46
elina.wadman@mark.se


Elisabet Karlsson
Tjänstledig
0703 18 23 15
elisabet.karlsson@mark.se

Emanuel Kling
Fiol 
0706 738011
emanuel.kling@mark.se


Helena Westin
Sång, Kompanjon, Särskola
0767 84 98 44
helena.westin@mark.se


Inger-Lisa Bäckvall
Blockflöjt, Klarinett
0767 67 09 57
inger-lisa.backvall@mark.se


Ingrid Gustafsson
Administratör
0320 21 72 63
kulturskolan@mark.se 

 

Jens Gullbrandsson

Gitarr

0767 84 98 40

jens.gullbrandsson@mark.se

 


Louise Österstam
NyCirkus
0767-84 98 47
louise.osterstam@mark.se


Margit Ragnarsson
Fiol
0767 84 98 48
margit.ragnarsson@mark.se 


Per Wennström
Tjänstledig
0767 84 98 49
per.wennstrom@mark.se 


Rickard Jonsson
Slagverk
0761 16 27 93
rickard.jonsson@mark.se 


Susanne Henriksson
Piano, Blockflöjt, Kompanjon
0767 84 98 51
susanne.henriksson@mark.se


Thomas Ogelid
Gitarr
0767 84 98 52
thomas.ogelid@mark.se


Tobias Karlsson
Gitarr
0767 84 98 88
tobias.karlsson@mark.se


Torbjörn Stockenborn 
Enhetschef
0320 21 74 99
torbjorn.stockenborn@mark.se


Urban Karlsson
Klarinett, Saxofon, Gitarr, 
Orkester, Särskola
0767 84 98 53
urban.karlsson@mark.se 

Publicerad av: Marks kommun